Монетизація субсидій в Україні відбудеться в два етапи - Зубко

20 березня 2017, 08:19
Монетизація субсидій в Україні планують провести в два етапи

Про це заявив віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, повідомляє прес-служба КМУ.

"Перший – на рівні підприємств – надавачів послуг, другий – людей-споживачів послуг ЖКГ. Для цього потрібно обов’язково уточнити списки людей, які дійсно потребують допомоги. Щоб нікого не залишити поза увагою і разом з тим, щоб державними грошима не скористались шахраї", - підкреслив він.

Відео дня

В уряді підкреслюють, що після монетизації субсидій мешканці будинків зможуть заощаджувати витрати на енергоносії та інвестувати у власну енергоефективність.

"Приміром, родина щомісяця отримує рахунок за тепло на 1000 гривень. З них 900 гривень покриває держава у вигляді субсидії, а 100 залишається сплатити родині. Водночас, після здійснення термомодернізації будинку за пакетом "Легкий" платіж за комуналку зменшиться на 20%, тобто на 200 гривень", - зауважив він.

Раніше повідомлялося, що міністерство соціальної політики не бачить в найближчій перспективі можливості переведення фінансування субсидій для населення в грошові кошти, оскільки для цього не створені необхідні умови

Показати ще новини
Радіо NV
X