Молодий, але досвідчений. Якого PR-фахівця шукають компанї - інфографіка

28 липня 2016, 10:43
1145
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

socialmediatoday.com

Попит на фахівців в галузі PR зростає із надзвичайною швидкістю  - кількість вакансій у  галузі маркетинг / реклама / PR в порівнянні з другим півріччям 2015 року цього року збільшилась на 21%

Згідно з даними hh.ua, зазвичай цю професію обирають молоді жінки - дві третини тих, хто розмістив своє резюме на порталі. За результатами дослідження резюме, 82% - у віці до 35 років.

Більшість можуть похизуватися вищою освітою - бакалавр, спеціаліст або магістр, лише у третини незакінчена вища. Однак, що цікаво, рідко коли йдеться про профільну освіту.

Як правило, роботу в сфері PR шукають люди з дипломом філолога, журналіста або маркетолога і здобувають необхідні компетенції вже в процесі роботи.

Неабияке значення у цій сфері має досвід роботи. Троє з п'яти претендентів в професії понад 6 років, кожен четвертий - від 3 до 6 років, а кожен сьомий - від 1 до 3 років.

Згідно з даними, заявленим в резюме, більшість претендентів володіють іноземною мовою. При цьому кожен п'ятий читає англомовну фахову літературу, кожен шостий при необхідності може спілкуватися англійською під час співбесіди і практично кожен десятий стверджує, що знає англійську на дуже високому рівні.

Серед головних навичок, які здобувачі вказують в резюме: управління проектами, організація PR-заходів, ведення переговорів та маркетингових комунікацій, створення контенту і написання прес-релізів, співпраця зі ЗМІ, медіапланування, SMM.


pr_portret_ukrpr_portret_ukr


Роботодавці у вакансіях найчастіше вказують: розробку PR-стратегії, реалізацію плану PR-активностей, просування бренду компанії, залучення клієнтів і партнерів, організацію та участь в прес-конференціях, взаємодія зі ЗМІ, для претендентів на топові посади - підбір команди, формування PR- служби і керівництво співробітниками.

Середня зарплатна пропозиція для фахівців в області PR становить 8 тис. грн. Однак тільки трохи більше третини здобувачів заявляють про свої вимоги до зарплати в межах цієї суми. Третина хотіли б отримувати від 8 до 16 тис. грн. Кожен сьомий - від 16 до 24 тис. Грн. І ще 16% вказують в зарплатних побажаннях суму понад 24 тис. грн.

Головне

Політика

Сьогодні, 14:11

article_img
Загроза від РФ: ЦВК України закликав ретельно відбирати спостерігачів на президентські вибори
Країни

Сьогодні, 08:58

article_img
Розвідка доповіла. Спецслужби США попередили про загрози з боку Китаю та РФ
Теніс

Сьогодні, 03:57

article_img
Світоліна вилетіла з Australian Open