Молдова вирішує питання про припинення імпорту свинини з України

28 вересня 2016, 16:44
Молдова може призупинити імпорт свиней і свинини з-за кордону у зв'язку з небезпекою розповсюдження вірусу африканської чуми свиней

Прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп скликав термінове засідання комісії з надзвичайних ситуацій, щоб обговорити заходи запобігання епідемії цього захворювання на території Молдови, повідомляє NewsMaker.

Відео дня

"У Дондюшанскому районі було виявлено два вогнища імовірно африканської чуми свиней. Зразки, взяті у тварин, які загинули, були відправлені на аналіз в Іспанію, і завтра очікуються результати. Передбачається, що вірус ввезений з м'ясом з України, де було зареєстровано безліч випадків зараження чумою свиней", – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що Міністерство сільського господарства і харчової промисловості спільно з Національним агентством з безпеки харчових продуктів підготує проект постанови уряду, яким буде введена заборона на ввезення живих тварин, сприйнятливих до вірусу, м'ясних продуктів із зон ризику та кормів з регіонів, постраждалих від африканської чуми свиней.

Нагадаємо, що рік тому Молдова вже вводила заборону на імпорт свинини і свиней з України у зв'язку зі спалахом вірусу.

Раніше повідомлялося, що Білорусь відмовилася від української свинини і кормів для тварин. Пізніше Державна служба безпеки продуктів харчування Міністерства сільського господарства Вірменії ввела заборону на імпорт свиней і продуктів зі свинини з України.

Показати ще новини
Радіо NV
X