Модель ринку землі вже готова - Данилюк

1 березня 2018, 10:47

Міністр фінансів України Олександр Данилюк назвав кілька пріоритетних напрямів на 2018 року. Одним з них є земельна реформа, модель якої вже готова.

Про це міністр повідомив під час 14-й щорічній інвестиційній конференції, організованій компанією Dragon Capital 1 березня в Києві, передає кореспондент НВ Бізнес.

"У нас є модель [земельної реформи - НВ], питання тільки, коли її починати. Потрібно зрозуміти правильну тональність", - сказав Данилюк.

Відео дня

За його словами, цей процес має розпочатися з правильної комунікаційної кампанії.

"Це дозволить подолати негативний опір у суспільстві, яке наростало роками. Потрібно людям, які роками чули про негатив, коректно пояснити всі плюси введення ринку землі", - пояснив міністр.

У свою чергу посол Європейського Союзу Хьюг Мінгареллі зазначив "колосальний потенціал" українських земель, назвавши їх кращими в Європі. Він також наголосив на важливості проведення земельної реформи та відкриття ринку землі.

До літа 2017 року земельна реформа в Україні була одним з ключових умов надання наступного траншу Міжнародного валютного фонду (МВФ). Однак в липні Фонд виключив цю вимогу з меморандуму з Україною.

Утім вже наприкінці минулого року постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман зазначив, що Україні необхідно оживити земельну реформу.

Показати ще новини
Радіо NV
X