Мобільних абонентів хочуть реєструвати за спам

1 вересня 2016, 19:16
516
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За інформацією операторів мобільного зв'язку, щомісяця фіксується значна кількість несанкціонованих втручань абонентів у роботу телекомунікаційних мереж

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРСІ) пропонує обов'язкову реєстрацію анонімних абонентів за несанкціоноване втручання в роботу телекомунікаційних мереж та розсилку спаму

Про це повідомила прес-служба відомства.

Відзначається, що 30 серпня регулятор прийняв за основу відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України і виніс його на громадське обговорення.

"Документ розроблено з метою врегулювання питання про скорочення переліку послуг, припинення їх надання, зокрема, при виявленні несанкціонованого втручання у роботу телекомунікаційних мереж і розсилці спаму", – йдеться в повідомленні.

У Нацкомісії уточнюють, що, за інформацією операторів мобільного зв'язку, щомісяця фіксується значна кількість несанкціонованих втручань абонентів у роботу телекомунікаційних мереж. При цьому, встановити особу абонента-порушника практично неможливо.

Крім того, блокування підозрілих номерів в окремих випадках призводить до порушення прав абонентів.

"Протягом 2015 року та першого півріччя 2016 майже п'ята частина звернень громадян, що надійшли до НКРЗІ, стосувалася проблеми блокування абонентських номерів. Аналіз роботи із зазначеними зверненнями свідчить, що переважна кількість абонентських номерів розблокується операторами після втручання в ситуацію Комісії", – пояснив регулятор.

Нагадаємо, що НКРЗІ зобов'язала інтернет-провайдерів прописувати в договорах мінімальну і максимальну швидкість інтернету.

Вибір редакції

IT-індустрія

Вчора, 13:00

article_img
Кузькина мати. Дональд Трамп вимагає якнайшвидшого введення 6G-мереж по всій Америці
Політика

Вчора, 08:06

article_img
Справжнє обличчя містера Зе. Погляди, зв'язки та наміри Володимира Зеленського
Ігри

Вчора, 07:02

article_img
Бюджетний геймінг. Як економити на іграх для PlayStation 4 і Xbox One

Головне

Політика

Вчора, 15:56

article_img
Адвокати Януковича подали апеляцію на вирок у справі про держзраду
Країни

Вчора, 08:30

article_img
Румунська православна церква назвала умови визнання ПЦУ
Футбол

Вчора, 14:16

article_img
Динамо дізналося суперника у 1/8 фіналу Ліги Європи