Токсична країна. Компанії-члени Американської торгової палати закликають бойкотувати бізнес у Росії

21 березня 2022, 16:30

Більшість компаній продовжують вести бізнес в Україні, незважаючи на повномасштабне російське вторгнення

Американська торгова палата провела опитування серед компаній-членів торгової палати та уточнила, як вони ведуть бізнес під час війни в Україні.

Результати свідчать, що 86% респондентів підтримують заклик міністра закордонних справ Дмитра Кулеби про глобальний бойкот міжнародних компаній, які продовжують свою діяльність у Росії. Бізнес-спільнота впевнена, що припинення підприємницької діяльності та тиск на Росію та Білорусь, заклик та лобіювання ширших та комплексніших економічних санкцій проти цих країн дасть позитивний результат. Необхідно використовувати глобальні мережі для підвищення обізнаності та привертання уваги до війни в Україні, посилюючи тиск на уряди в Європі та в усьому світі з метою припинення війни, вважають в Американській торговій палаті.

Відео дня

Повномасштабне вторгнення в Україні не змусило бізнес піти: 88% компаній працюють у нашій країні. З них – 45% частково функціонують, 18% перевезли бізнес до іншого регіону країни, 16% компаній-членів повністю функціонують, 6% закрили офіси у деяких регіонах.

При цьому 95% компаній-членів Американської торгової палати продовжують виплачувати заробітну плату, з яких 65% - у повному обсязі. Більшість бізнесменів надають гуманітарну допомогу, підтримують українські підрозділи територіальної оборони та ЗСУ.

Опитування проходило з 17 по 18 березня, участь у ньому взяло 113 керівників та топ-менеджерів.

Показати ще новини
Радіо NV
X