Міжнародне енергетичне агентство спрогнозувало, коли нафта почне дорожчати

22 лютого 2016, 17:52
Зростання цін на "чорне золото" може початися в 2017 році після вирівнювання співвідношення попиту і пропозиції на ринку

Про це йдеться в доповіді Міжнародного енергетичного агентства, передає "Прайм".

Як відомо, за два попередні роки видобуток нафти перевищував попит на 0,9 і 2 млн барелів на день.

Відео дня

Цього року, за прогнозом МЕА, цей розрив збережеться і становитиме 1,1 млн барелів на добу. Вирівнювання цього показника очікується вже 2017 році.

"Ризикуючи випробувати долю, ми повинні сказати, що сьогодні умови нафтового ринку не мають на увазі різкого зростання цін в найближчому майбутньому - якщо тільки не відбудеться геополітичної події особливої важливості", - йдеться в документі.

Згідно з доповіддю МЕА, світовий попит на нафту, який в 2015 році становив 94,4 млн барелів на день, перевищить психологічно значимий рубіж в 100 млн барелів на період між 2019 і 2020 роком.

Нагадаємо, 16 лютого Росія та країни ОПЕК все ж таки домовилися про заморожування рівня видобутку нафти на січневих показниках. Інвесткомпанії та банки Goldman Sachs, Deutsche Bank та банк Barclays в один голос говорять, що домовленість між РФ і ОПЕК про заморожування рівня видобутку не матиме значного впливу на нафтовий ринок

Показати ще новини
Радіо НВ
X