Між ДФС і Київстар виникла податкова суперечка на мільярд гривень

9 березня 2016, 16:15
Державна фіскальна служба нарахувала лідеру мобільного зв’язку України заборгованість з дев’ятьма нулями, але компанія її не визнала

Державна фіскальна служба звинуватила Київстар у несплаті податків на суму понад 1 млрд грн. Цю інформацію, яку сьогодні оприлюднила низка ЗМІ, НВ підтвердив бізнес-омбудсмен зі зв’язків із ДФС Тарас Качка.

Відео дня

«Обидві сторони знаходяться в процесі спілкування. Це давня дискусія. Вони намагаються зрозуміти, хто кому насправді винен», - зазначив він. За його словами, якоїсь додаткової скарги на сьогоднішній день по якомусь конкретному факту нема: «Ніхто не робить ескалації конфлікту».

Прес-служба ДФС відповіді на запит НВ не надала. У прес-службі Київстара всі звинувачення зі сторони держоргану відкинули. «Заборгованості перед бюджетом у Київстара нема. Всі податкові зобов’язання наша компанія виконує у повній мірі», - зазначили в компанії, вказавши, що поточна переплата з податку на прибуток перевищила 1,2 млрд грн. Прес-служба оператора заявила, що готова відстоювати свою правоту в суді.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X