Mitsubishi відкрила представництво в Україні

4 липня 2016, 20:01
На український ринок вийшов новий офіційний дистриб'ютор автомобілів Mitsubishi - компанія ЕМ ЕМ СІ Україна
Про це ЛІГА.net повідомили в прес-службі компанії. Частка Mitsubishi Corporation у спільному підприємстві - 60%. Ще 40% компанії належить групі компаній НІКО. Генеральним директором СП призначений Хіроакі Озава.
"Компанія є офіційним дистриб'ютором автомобілів Mitsubishi, а також представником виробника автомобілів, запасних частин і аксесуарів Mitsubishi Motors Corporation на території України та республіки Молдова з 10 травня 2016 року. Виведення на ринок України нового дистриб'ютора є не тільки важливою подією для українського автомобільного ринку в цілому, але і позитивним індикатором відновлення припливу іноземних інвестицій в Україну", - йдеться в повідомленні.
Новий дистриб'ютор має намір в 2016 році зайняти 3,5% українського авторинку. Модельний ряд бренду буде представлений наступними моделями: Mitsubishi Pajero Sport Mitsubishi L200, Mitsubishi ASX і Mitsubishi Outlander.
"Новий дистриб'ютор бере на себе гарантійні і постгарантийные зобов'язання з автомобілів Mitsubishi, придбаних клієнтами до 10 травня 2016 року", - відзначили в компанії.
У планах компанії - розширення дилерської мережі, що нараховує в даний момент 26 автосалонів у 21 місті України, а також 1 автосалон в республіці Молдова.

Відео дня

Показати ще новини
Радіо NV
X