Митниця підрахувала збитки від блокування кордону "євробляхами"

28 листопада 2018, 13:38

В середньому за добу держбюджет втрачає 30 млн грн через блокування пунктів пропуску через державний кордон автомобілями на єврономерах.

Про це повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби.

Протягом 26 листопада Львівська митниця перерахувала до держбюджету 85 млн грн, тоді як раніше по понеділках ці платежі становили понад 120 млн грн.

Відео дня

На сьогодні прогнозують надходження до бюджету 35 млн грн, водночас як по вівторках в середньому перераховували 65 млн грн.

У ДФС відзначили, що вантажні транспортні засоби, які здійснюють перевезення вантажів підприємств і компаній, заблоковані. Тому вантажі не можуть бути доставлені до місць призначення.

Через це підприємства не можуть здійснити митне оформлення і сплатити митні платежі до державного бюджету.

Нагадаємо, що 25 листопада власники автомобілів на єврономерах перекрили три пункти пропуску у Львівській області та два на Волині. Також в Україну не пустили понад 200 автомобілів на єврономерах.

Нагадаємо, 8 листопада Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроекти №8487 і №8488.

Вони, зокрема, зменшують акциз на розмитнення легкових автомобілів і підсилюють відповідальність за порушення митних правил, зокрема, для осіб, які ввозять в Україну авто в режимі транзиту або тимчасового ввезення.

Показати ще новини
Радіо НВ
X