Місія МВФ оцінить реформу Фіскальної служби – Насіров

12 липня 2016, 10:13
Голова Державної фіскальної служби (ГФС) Роман Насіров зустрівся з представниками технічної місії Податково-бюджетного департаменту МВФ, яка на сьогодні перебуває в Україні з метою оцінки реформи фіскальної служби

Як повідомляє прес-служба відомства, метою візиту технічної місії МВФ є перегляд Плану дій, який був розроблений в минулому році, і оцінка виконання попередніх рекомендацій МВФ у сфері фіскальної політики.

Відео дня

"Представники місії Міжнародного валютного фонду будуть оцінювати зміни, які відбулися в діяльності ГФС. У ході візиту вони будуть вивчати план проведення реформ фіскальної служби і нададуть практичні рекомендації щодо вдосконалення діяльності податкових органів", - прокоментував Насіров.

"Переконаний, що плідна співпраця між нашими органами допоможе прискорити реформу фіскальної служби та покращити якість надання послуг платникам податків", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що У Фіскальній службі розраховують отримати понад 200 млн грн з нового податку на нерухомість.

Показати ще новини
Радіо NV
X