Миронівський хлібопродукт попросив інвесторів пом'якшити умови

11 лютого 2016, 12:30
Агрохолдинг Миронівський хлібопродукт просить власників єврооблігацій на  $750 млн пом'якшити умови обігу цінних бумаг

Про це у п'ятницю, 11 лютого, повідомив Інтерфакс-Україна.

Відповідне звернення емітенту оприлюднине на веб-сайті Лондонської фондової біржі (LSE).

Як повідомлялося, Миронівський хлібопродукт є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів мясопереробки.

Відео дня

Компанія зокрема просить інвесторів схвалити зміну визначення "консолідований чистий прибуток" з метою виключення впливу курсової різниці на чистий прибуток або збитки.

Крім того, емітент просить схвалити зменшення резерву кумулятивної кошика "обмежених платежів" до 40% з 50% від консолідованого чистого прибутку.

МХП пояснює необхідність в пом'якшенні умов євробондів зниженням курсу гривні до долара США за останні два роки на 69%, що призвело до значних безготівковим збитків компанії

Продукція МХП реалізується під торговими марками Наша Ряба (охолоджена курятина), Легко! (Заморожені напівфабрикати), Дружба народів, Бащинський, Європродукт (ковбасні вироби та копченості), Сертифікований Ангус (елітна охолоджена яловичина), "Фуа Гра" (охолоджена і заморожена гусятина і фуа-гра).

Миронівський хлібопродукт в 2014 році наростив продажі м'яса птиці на 18% в порівнянні з 2013 роком - до 525,46 тис. Тонн. Чистий збиток МХП в 2014 році склав $ 412 млн проти чистого прибутку в $ 162 млн в 2013 році, а його виручка за підсумками минулого року знизилася на 8% - до $ 1,379 млрд.

Показати ще новини
Радіо НВ
X