Миронівський хлібопродукт домовився з кредиторами

9 березня 2016, 10:09
Власники єврооблігацій агрохолдингу Миронівський хлібопродукт на $750 млн з терміном обігу до 2020 року погодилися пом'якшити деякі умови обігу цінних паперів

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, вони погодилися змінити визначення "консолідований чистий прибуток" з метою виключення впливу курсової різниці протягом будь-якого періоду, починаючи з 1 липня 2014 року.

Відео дня

Як йдеться в повідомленні компанії на Лондонській фондовій біржі, компанія отримала необхідну підтримку своєї пропозиції про пом'якшення ковенант, однак вказівка частки підтримали цю угоду в інформації відсутня.

Агрохолдинг нагадує, що виплата премії схвалив угоду власникам у розмірі $12,5 на кожну $1 тис. номіналу облігацій у власності буде здійснена 9 травня.

Миронівський хлібопродукт є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів мясопераработки.

Продукція КОМПАНІЇ реалізується під торговими марками " Наша Ряба (охолоджена курятина), Легко!(заморожені напівфабрикати), Дружба народів, Бащинський, Європродукт (ковбасні вироби і копченості), Сертифікований Ангус (елітна охолоджена яловичина), Фуа Гра (охолоджена та заморожена гусятина і фуа-гра).

Показати ще новини
Радіо NV
X