Мінрегіон запропонував спростити видачу дозволів під час будівництва

30 травня 2018, 09:51

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства пропонує розширити перелік нескладних будівельних робіт, що не потребують отримання дозволу на їх виконання та після закінчення яких об‘єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію.

Відповідний проект постанови розроблений Мінрегіоном, передаєпрес-служба міністерства.

“У минулому році разом з фаховими спеціалістами, експертами та громадськістю ми розробили перелік нескладних будівельних робіт, на виконання яких не потрібен дозвіл. Тоді було суттєво спрощено влаштування пандусів та інших засобів доступності, заміну балконних, дверних та віконних блоків, перепланування у невеликих об’єктах із незначним класом наслідків тощо. У цьому році ми ініціюємо доповнення цього списку новими видами нескладних робіт, що не потребують дозволів”, — розповів заступник Мінрегіону Лев Парцхаладзе.

Відео дня

Зокрема, пропонується включити в перелік роботи з переобладнання та заміни внутрішніх перегородок в нежитлових будинках, реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення внутрішніх систем опалення, вентиляції, водопостачання та водовідведення, заміни трубопроводів та систем опалення, гарячого та холодного водопостачання і водовідведення.

Крім того, Мінрегіон планує включити в перелік роботи з технічного переоснащення систем газопостачання, улаштування автоматизованих систем виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення, систем протипожежного захисту, будівництва, реконструкції та технічного переоснащення електричних мереж напругою не вище 10кВ.

Разом з тим, у розширений перелік потраплять роботи з поточного ремонту та утримання об‘єктів благоустрою, відновлення інфраструктури військових містечок, перепланування та технічного переоснащення установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Крім цього, планується доповнити перелік роботами з проведення теплоізоляції введених в експлуатацію житлових будинків з незначним (СС1) та середнім (СС2) класом наслідків.

Нагадаємо, що 7 червня 2017 року Кабінет Міністрів ухвалив постанову №406, якою затвердив Перелік будівельних робіт, що не потребують документів, які дають право на їх виконання та після закінчення яких об‘єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X