Міністр юстиції розповів, як Газпрому вирішити всі питання із АМКУ

15 грудня 2016, 11:59
Міністр юстиції Павло Петренко заявив, що у Антимонопольного комітету України не буде претензій до російського Газпрому, якщо той заплатить штраф і усуне знайдені порушення

Як пише Інтерфакс-Україна, Петренко назвав надуманими заяви представників РФ про необхідність скасувати рішення Антимонопольного комітету України про застосування санкцій до російського газового монополіста.

Відео дня

"Якщо Російська Федерація усуне ті порушення, які були підставою для застосування санкцій, заплатить штраф, то ніяких проблем з нашим антимонопольним органом у них не буде", - сказав Петренко.

Як повідомлялося, господарський суд Києва повністю задовольнив позовні вимоги АМКУ до російського Газпрому про примусове стягнення штрафу з вказаної компанії на 172 млрд грн.

Раніше повідомлялося, що міністр енергетики РФ Олександр Новак заявляв, що російська сторона отримала усні гарантії Єврокомісії, що Київ не буде поширювати стягнення за антимонопольним штрафом на російський газ, що транспортується споживачам Євросоюзу.

Після переговорів 9 грудня глава Нафтогазу України Андрій Коболєв заявив журналістам, що на тристоронніх переговорах з участю Єврокомісії не вдалося домовитися з Газпромом про укладення додаткової угоди до контракту на закупівлю газу, без якої така закупівля неможлива.

Показати ще новини
Радіо НВ
X