Міністр фінансів запевнив, що система Приват24 працюватиме і надалі

19 грудня 2016, 20:47
Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що система електронного обслуговування клієнтів націоналізованого Приватбанку Приват24 працюватиме після переходу банку в державну власність

Про це Данилюк заявив в інтерв'ю Громадському.

"Я вважаю, що ця система дійсно є дуже цінною і важливою складовою Приватбанку. І тому ця система буде працювати. Необхідна технічна підтримка буде здійснюватись, і люди, які вже звикли до такого рівня послуг, продовжуватимуть отримувати той самий рівень послуг", - заявив він.

Відео дня

Міністр також сказав, що сподівається на покращення якості обслуговування Приват24.

Олександр Данилюк говорить про Приват24, починаючи з 12 хв 15 сКрім того, він заявив, що покриття державою нестачі коштів у капіталі Приватбанку вже передбачено у бюджеті України на 2016 рік.

Раніше голова Національного банку України Валерія Гонтарева заявила, що не знає, як буде працювати система електронних платежів Приват24 після націоналізації Приватбанку.

Повідомлялося також, що заступник голови правління банку Олег Гороховський завляв, що онлайн-сервіси банку, а також система Приват24 перейшли у власність держави.

Нагадаємо, на засіданні в неділю, 18 грудня, Кабінет міністрів підтримав пропозицію Національного банку України (НБУ) і Ради фінансової стабільності про перехід 100% Приватбанку у власність держави.

Новим головою правління банку став колишній міністр фінансів Олександр Шлапак.

Перший заступник голови правління Приватбанку Олег Гороховський заявив, що рішення про передачу банку у власність держави прийнято, щоб "виконати всі свої зобов'язання перед клієнтами".

Показати ще новини
Радіо НВ
X