Міністр економічного розвитку розповів, коли продадуть ОПЗ

23 листопада 2015, 17:51
Одеський припортовий завод планується продати у березні 2016 року за умови відсутності бюрократичних перешкод

Про заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус, передає Укрінформ.

"Якщо завтра Верховна Рада ухвалить законопроект (2319а - ред.), то можна чекати, що у березні місяці Одеський припортовий завод вже буде продано", - заявив Абромавічус.

Відео дня

Голова Фонду держмайна Ігор Білоус акцентував увагу на тому, що стартова ціна Одеського припортового заводу буде на рівні не менше 500 млн доларів.

"По Одеському припортовому ми вже багато говорили. Я думаю, що стартова ціна стоятиме не менше 500 млн дол. США, але вона може бути більша", - заявив він.

Нагадаємо, 20 листопада повідомлялося, що у місті Южне в приміщеннях Одеського припортового заводу проводять санкціоновані судом обшуки.

За словами заступника генпрокурора, прокурора Одеської області Давіда Сакварелідзе, одеська прокуратура розслідує корупційні схеми в ОПЗ на суму понад 4 мільярдів гривень.

Повідомлялося також, що голава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі вимагає від Яценюка скасувати контракт на закупівлю газу ОПЗ, укладеного Одеським припортовим заводом (ОПЗ).

Перший заступник директора Одеського припортового заводу (ОПЗ) Микола Щурик заявив про те, що необхідно провести незалежну перевірку підприємства.

13 жовтня повідомлялося, що Кабінет міністрів України продовжив до 31 липня 2016 року терміни приватизації основних державних активів - енергокомпаній, Одеського припортового заводу (ОПЗ) і Сумихімпрому.

Показати ще новини
Радіо НВ
X