Мінінфраструктури заявило про намір розширити потужності порту Південний

13 жовтня 2016, 17:46
Як заявили в Мінінфраструктури, компанія Ян Де Нул Україна, яка є "дочкою" бельгійської Jan De Nul, найближчим часом проведе днопоглиблювальні роботи в морському торговому порту Південний

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів зустріч з делегацією бельгійської групи Jan De Nul, яка є провідною компанією в днопоглибленні та морському будівництві з сучасним технічним флотом.

Відео дня

У Мінінфраструктури повідомили, що Ян Де Нул Україна перемогла в тендері на проведення днопоглиблювальних робіт з реконструкції морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів морського порту Південний.

У міністерстві зазначають, що Ян Де Нул Україна користується повною підтримкою групи Jan De Nul на глобальному рівні, в тому числі в частині використання передового флоту, світового досвіду, професійних та інноваційних рішень. "Для реалізації проектів в Україні ми також залучаємо міжнародних партнерів, які мають досвід у будівництві гідротехнічних споруд", - зазначив регіональний директор групи Jan De Nul Філіп Утсе.

13 жовтня делегація групи компаній Jan De Nul також провела зустріч з представниками Європейської Бізнес Асоціації. Асоціація є найбільш впливовим і численним об'єднанням бізнесу в Україні і була створена за підтримки Європейської Комісії в Україні. На зустрічі сторони обговорили питання подальшого співробітництва та участь Ян Де Ннл у наймасштабнішому спільноті бізнесу в Україні.

Група Jan De Nul реалізувала свій перший проект по днопоглибленню в 1951 році. Протягом наступних років група стала світовим лідером днопоглиблювальної індустрії. Група інвестує в нове обладнання, новий днопоглиблювальний флот, нових співробітників і нові види діяльності.

Показати ще новини
Радіо NV
X