Мінфін України відповів на заяву Росії про "борг Януковича"

13 вересня 2016, 09:48
Україна готова вступити у переговори із Росією щодо кредиту на $3 млрд, які отримав у грудні 2013 року тодішній президент Віктор Янукович, проте до суду все ж готується

Про це заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк, пише УНІАН. Таким чином, міністр фактично підтвердив готовність офіційного Києва на досудові домовленості із Москвою.

Відео дня

"Незважаючи на те, що Україна в цілому залишається відкритою для можливості мирного врегулювання спору, якщо для цього будуть знайдені прийнятні підстави, Україна впевнена у своїй правовій позиції і зосереджена на підготовці до слухання, запланованого на січень 2017 року", - підкреслив Данилюк.

Посадовець ще раз засвідчив факт готовності захищати інтереси країни в судовому порядку.

"Будь-які такі переговори, які можуть відбутися в слушний час, наприклад, під час майбутніх зустрічей з МВФ протягом тижня, що починається 3 жовтня 2016 року, жодним чином не заважають позиції України в зазначеному судовому провадженні", - підкреслив Данилюк.

Нагадаємо, учора, 12 вересня, міністр фінансів РФ Антон Силуанов заявив, що Росія готова до переговорів по "боргу Януковича"

Показати ще новини
Радіо NV
X