Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Мінфін США закликав кредиторів поквапитися з реструктуризацією українського боргу

28 серпня 2015, 13:04
298
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Міністр фінансів США Джейкоб Лью закликав кредиторів поквапитися

Міністерство фінансів США привітало угоду про реструктуризацію боргу України та закликало комітет кредиторів швидко завершити цю реструктуризацію

"Ми закликаємо кредиторів, щодо яких проводитиметься реструктуризація, діяти швидко з метою завершити кроки, необхідні для проведення цієї операції, яка має вирішальне значення для майбутнього процвітання України", - йдеться в заяві міністра фінансів США Джейкоба Лью.

У повідомленні також йдеться, що США підтримують зусилля української влади, спрямовані на поліпшення ділового клімату, боротьбу з корупцією, вдосконалення фінансового сектора й скасування неадекватних цільових субсидій на електроенергію та захист найбільш вразливих членів суспільства.

"Угода сприятиме зміцненню державного бюджету України, забезпечить владі перепочинок для виконання масштабної програми реформ, а також посилить фундамент для відновлення економіки і переважного зростання в недержавному секторі", - заявив Лью.

"Всі ми повинні співпрацювати для досягнення цієї мети, і угода - важливий крок у напрямку надання народу України економічних перспектив і забезпечення стабільності", - підкреслив голова Мінфіну США.

Нагадаємо. 27 серпня голова Міністерства фінансів України Наталія Яресько повідомила, що Україна домовилася про списання $3,8 млрд боргів з $19,3 млрд.

Крім списання 20% заборгованості, Київ також домовився про продовження термінів погашення на чотири роки і встановив новий купон в розмірі 7,75% по паперах з усіма термінами обігу.

НВ

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися