Мінфін США закликав кредиторів поквапитися з реструктуризацією українського боргу

28 серпня 2015, 13:04
Міністерство фінансів США привітало угоду про реструктуризацію боргу України та закликало комітет кредиторів швидко завершити цю реструктуризацію

"Ми закликаємо кредиторів, щодо яких проводитиметься реструктуризація, діяти швидко з метою завершити кроки, необхідні для проведення цієї операції, яка має вирішальне значення для майбутнього процвітання України", - йдеться в заяві міністра фінансів США Джейкоба Лью.

Відео дня

У повідомленні також йдеться, що США підтримують зусилля української влади, спрямовані на поліпшення ділового клімату, боротьбу з корупцією, вдосконалення фінансового сектора й скасування неадекватних цільових субсидій на електроенергію та захист найбільш вразливих членів суспільства.

"Угода сприятиме зміцненню державного бюджету України, забезпечить владі перепочинок для виконання масштабної програми реформ, а також посилить фундамент для відновлення економіки і переважного зростання в недержавному секторі", - заявив Лью.

"Всі ми повинні співпрацювати для досягнення цієї мети, і угода - важливий крок у напрямку надання народу України економічних перспектив і забезпечення стабільності", - підкреслив голова Мінфіну США.

Нагадаємо. 27 серпня голова Міністерства фінансів України Наталія Яресько повідомила, що Україна домовилася про списання $3,8 млрд боргів з $19,3 млрд.

Крім списання 20% заборгованості, Київ також домовився про продовження термінів погашення на чотири роки і встановив новий купон в розмірі 7,75% по паперах з усіма термінами обігу.

НВ

Редактор: Марія Кабацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X