Мінфін розриває стосунки із Суркісами

14 серпня 2017, 14:25
Міністерство фінансів України подало позов до шести компаній, які належать братам Суркісам

Про це йдеться у судовій ухвалі Господарського суду м. Києва від 3 серпня 2017 року, передає портал Finbalance .

Зокрема, Мінфін позивається до Camerin Investments, Sunnex Investments, Tamplemon Investments, Berlini Commercial, Lumil Investments та Sofinam Investments.

Відео дня

Акціонер націоналізованого ПриватБанку вимагає визнати зобов’язання за депозитними договорами між банком і згаданими компаніями припиненими.

Суд відхилив позов Мінфіну через неналежним чином засвідчені копії документів та наголосив, які складнощі можуть виникнути через об'єднання в одній справі такої кількості претензійних вимог.

"Позивач заявив немайнові вимоги за 6 окремими депозитними договорами, і спільний розгляд цих вимог перешкоджатиме з’ясуванню прав і взаємовідносин сторін та суттєво ускладнить вирішення спору", - зазначено в ухвалі.

Проте після усунення недоліків, які стали підставою повернення позовної заяви без розгляду, суд надав змогу юристам Міністерства фінансів повторно звернутися до Господарського суду м. Києва з позовом.

Нагадаємо, у травні поточного року Печерський райсуд м. Києва зупинив провадження у справі за позовом згаданих вище компаній, у якому вони просять суди зобов’язати ПриватБанк належно виконувати депозитні договори, відповідно, ці компанії можуть отримати доступ до своїх коштів.

За неофіційними даними, під час націоналізації ПриватБанку брати Суркіси могли втратити близько $300 млн.

Показати ще новини
Радіо NV
X