Мінфін РФ порадив росіянам готуватися до режиму жорсткої економії

24 лютого 2016, 11:00
РФ не чекає швидкого "відскоку" у зовнішньоекономічній кон'юнктурі, тому у мінфіні Росії радять підлаштувати під неї бюджет

Про це повідомив міністр фінансів РФ Антон Силуанов на розширеному засіданні колегії Федерального казначейства в середу, пише Інтерфакс.

Політик вважає, що наразі ситуація істотно відрізняється від попередніх криз. Тому чекати на швидкі покращення не треба.

Відео дня

"Ми готові до тривалої роботи в нинішніх умовах", - сказав Силуанов. У зв'язку з цим бюджет повинен бути змінений відповідно до нових реалії. Зокрема, за словами Силуанова, витрати в соціальній сфері повинні виділятися "адресно, за потребою".

Нагадаємо, раніше Міністр фінансів РФ Антон Силуанов заявив, що 2016 рік може стати останнім, коли можна буде використовувати Резервний фонд. За його словами, при збереженні сьогоднішніх цін на нафту і курсу долара в наступному році державна скарбниця недоотримає 900 мільярдів рублів.

Раніше Reuters опублікував прогноз, згідно з яким російська скарбниця спорожніє до кінця 2016 року при збереженні цін на нафту на рівні $30 за барель і нижче.

Раніше повідомлялося, що економісти, опитані Bloomberg, вважають, що російська економіка опиниться серед найгірших у 2016 році. Згідно з прогнозом, економіка РФ скоротиться на 0,5%.

Показати ще новини
Радіо НВ
X