Мінфін планує піти на поступки власникам іпотеки щодо сплати податків

0 коментувати
Мінфін готовий розбити на кілька виплат, аби тільки подати надійшли у бюджет
stevepb

Мінфін готовий розбити на кілька виплат, аби тільки подати надійшли у бюджет

Міністерство фінансів України пропонує вирішити проблему зростання податкового боргу фізичних осіб із іпотекою шляхом трирічного розбиття на частини їхніх податкових зобов'язань

Відповідна ініціатива відображена в робочій версії пакету змін до Податкового кодексу, яку міністр фінансів Олександр Данилюк представив на засіданні Комітету з питань податкової та митної політики, передає Інтерфакс-Україна.

"Надання платнику податків права відтермінувати сплати протягом трьох років суми податкового зобов'язання, нарахованого на суму боргу (кредиту), прощеної (анульованого) кредитором за його самостійним рішенням, не пов'язаним з процедурою його банкрутства, до закінчення строку позовної давності по кредиту", - йдеться в презентації Мінфіну.

За даними відомства, суми на виплати податкових зобов'язань будуть розраховуватися платниками податків самостійно згідно з відповідними документами щодо суми прощеної (анульованого) кредитором боргу (кредиту) і будуть погашатися рівними частками кожного календарного кварталу до 20 числа наступного за ним місяця.

Нагадаємо, 24 грудня 2015 року депутати Верховної Ради проголосували за зміни в податковий кодекс для прийняття держбюджету на 2016 рік. За законопроект №3688 Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2016 році проголосував 251 народний депутат.

Згідно з документом, одночасно підвищується максимальна величина бази нарахування ЄСВ з 17 до 25 мінімальних місячних заробітних плат (близько 34,45 тис. грн).

В частині податку на доходи фізичних осіб встановлюється єдина базова ставка у розмірі 18% замість двох діючих ставок 15% та 20% для дивідендів з джерела в Україні залишається ставка в розмірі 5%, для доходів з-за кордону - 18%.

Передплатіть журнал НВ за спеціальною ціною

До кінця листопада дешевше на 110 грн.
Передплатіть журнал на 12 місяців усього за 559 грн.

Ваш промокод для сплати онлайн – 89790834

Передплатити журнал
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: