Міненерго шукає кандидатів на посаду голови Львіввугілля

22 січня 2016, 13:46
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України оголосило конкурсний відбір на посаду генерального директора державного підприємства " Львіввугілля

Як сказано в повідомленні на сайті Міненерговугілля, документи на конкурс приймаються до 18 лютого 2016 року включно, конкурсний відбір розпочнеться 22 лютого 2016 року.

Претенденти повинні мати українське громадянство, вищу освіту та досвід роботи на керівних посадах не менше п'яти років.

Відео дня

Як зазначає Інтерфакс-Україна, на даний момент в.о. директора ДП Львіввугілля є Андрій Дяченко.

У 2015 році підприємство збільшило видобуток рядового вугілля на 8,1% (на 132,2 тис. тонн) порівняно з 2014 роком – до 1 млн 754,4 тис. тонн.

Раніше повідомлялося, що державне підприємство Львіввугілля заявило про повне погашення заборгованості із зарплати за листопад і виплати 10% боргу за грудень.

3 січня працівники шахт Степова та ДП Львіввугілля почали страйк. На день пізніше шахтарі другої зміни шахти Великомостівська відмовилися спускатися під землю через заборгованість із зарплати.

Водночас у Міненерго заявили, що державні вугледобувні підприємства, на яких є заборгованість із виплати заробітної плати, зможуть отримати допомогу з держбюджету після підготовки та погодження відповідних програм.

Як раніше повідомлялося, 12 січня шахтарі перекрили трасу Львів-Рава-Руська у селі Смереків Львівської області.

Пізніше у Міненерго заявили, що виділили на погашення заборгованості 70 млн гривень.

21 грудня, у Львівській ОДА, понад 200 шахтарів вимагали виплати заробітної плати за листопад і грудень 2015 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X