МЕРТ підрахував втрати українських виробників від російського ембарго

19 січня 2016, 21:20
Прямі втрати українських експортерів від торгових обмежень, які ввела Росія з початку 2016 року, складуть $420-600 млн, а втрати від прямого товарного ембарго - $98 млн

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус.

"Прямі втрати українських виробників у вигляді втраченої виручки лише за ембарго - $98 млн. Це одна цифра. У загальній складності, в тому числі і через підняття тарифів ми оцінюємо, що недоотримання виручки українськими виробниками має бути в розмірі від $420 млн до $600 млн", - заявив міністр.

Відео дня

Нагадаємо, раніше Айварас Абромавічус анонсував розширення списку заборонених російських товарів. За його словами, 20 січня МЕРТ надасть Кабінету міністрів розширений список санкцій проти російських товарів.

1 січня офіційно вступило в силу російське продовольче ембарго у відношенні України. У відповідь на російське ембарго з 10 січня в Україні почала діяти заборона на ввезення групи товарів з Російської Федерації. Згідно з ним, "ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації" заборонено до 5 серпня 2016 року або до скасування Росією продембарго на українські товари.

Показати ще новини
Радіо NV
X