Мінекономрозвитку назвало передчасними заяви про програш Росії в СОТ

5 квітня 2019, 16:36

Заява про "три програні справах в СОТ" - передчасна і не відповідає дійсності, заявили в Мінекономрозвитку

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України вважає передчасними заяви про програні суперечки з РФ у Світовій організації торгівлі. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"Заява про "три програні справи в СОТ" - передчасна і не відповідає дійсності. Для СОТ природним є двоетапний розгляд суперечок: групою експертів і Апеляційним органом. Звернення до апеляційного органу є усталеною практикою. Дві наші справи зараз розглядає апеляційний орган: Україна проти РФ про обмеження на імпорт вагонів і стрілочних переводів, а також РФ проти України щодо антидемпінгових мит по нітратау амонію. Результат розгляду поки не відомий", - прокомментувала ситуацію радник глави МЕРТ Роксолана Підласа.

"Крім того, в справі по вагонах і залізничному устаткуванні група СОТ визнала, що РФ порушила свої зобов'язання в рамках СОТ, коли відмовилася визнавати сертифікати відповідності, видані в Білорусі і Казахстані", - додала вона.

Підласа також уточнила, що звіт у справі щодо спору з РФ по транзиту українських товарів буде опублікований в п'ятницю ввечері, 5 квітня, і вказала, що до його публікації міністерство не має права коментувати його.

Раніше видання Європейська правда повідомило про те, що Україна в СОТ програла Росії торговельну суперечку у справі про транзитні перевезення.

Показати ще новини
Радіо NV
X