Мінекономіки розробило 27 кроків для входження в Топ-50 Doing Business і чекає $5 млрд інвестицій

9 грудня 2015, 13:44
Міністерство економічного розвитку і торгівлі розробило план з 27 кроків для виходу України у 2016 році на 46-е місце в рейтингу легкості ведення бізнесу (Doing Business) Світового банку

Про це на прес-конференції щодо звіту членів економічного блоку уряду за рік роботи заявив глава міністерства Айварас Абромавічус, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Наступного року обов'язково увійдемо у ТОП-50 найкращих країн, що стосується Doing Business, і, згідно з нашими планами, ще через рік - у ТОП-20. На наступний рік ми розробили дорожню карту, яка передбачає всього лише 27 кроків, щоб опинитися на 46 місці в рейтингу Doing Business", - сказав він.

Відео дня

Крім того, за словами міністра, Мінекономрозвитку розраховує залучити 2016 року в Україну прямі іноземні інвестиції в обсязі 5 мільярдів доларів.

"На наступний рік ми очікуємо і ставимо собі за мету, щоб прийшли в нашу країну, як мінімум, три особливо великих іноземних інвестора та створили тут разом з нами свої історії успіху. Всього завдання залучити в нашу країну на наступний рік $5 млрд прямих іноземних інвестицій", - зазначив Абромавічус.

Нагадаємо, в поточному рейтингу Doing Business Україна займає 83 місце.

Показати ще новини
Радіо NV
X