Мінцифри запустило експортний портал на платформі ДіяБізнес

24 грудня 2020, 11:44

Мінцифри запустило вебпортал, який об'єднує дані про експортерів і компанії, зацікавлені в експорті.

Міністерство цифрової трансформації запустило Єдиний експортний вебпортал на платформі ДіяБізнес. Про це повідомляє пресслужба міністерства.

«Це „єдине вікно“, яке консолідує й об'єднує всю наявну інформацію про експортерів і компанії, зацікавлені в експорті», — зазначили в Мінцифри.

Відео дня

Портал буде забезпечувати підтримку українських експортерів і тих, хто зацікавлений в експорті наступним чином:

  • Надавати інформацію про те, що необхідно підприємцю на різних етапах експортної діяльності, інструменти знадобляться для аналізу зовнішніх ринків, як ними користуватися і вимоги до продукції, експортні процедури, сертифікація тощо.
  • Надавати сервіси, які допомагають вирішувати завдання, пов’язані з інтернаціоналізацією бізнесу — від аудиту експортної діяльності підприємства до пошуку партнерів за кордоном.
  • Надавати дані про зовнішні ринки.

Крім того, на порталі містяться поради з дослідження зарубіжних ринків, аналітика потенційних ринків збуту. Також тут реалізована можливість сприяння пошуку покупців за кордоном, що передбачає підтримку участі в міжнародних ділових заходах: торгових місіях, виставках і ярмарках, надання інституційної та фінансової підтримки підприємців для розвитку експортного потенціалу.

Поки портал працює в тестовому режимі. У Мінцифри додали, що «портал розміщений в захищеному дата-центрі і відповідає світовим стандартам захисту від кіберзагроз». Інформація користувачів зберігається в зашифрованому вигляді.

Нагадаємо, що недавно Мінцифри запустило дашборд про українську IT-екосистему.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X