Мільярдер Сорос міг заробити на Brexit - ЗМІ

25 червня 2016, 01:15
Американський мільярдер Джордж Сорос міг заробити на падінні фондового ринку у Великобританії після референдуму, за результатами якого країна покине Євросоюз. Про це повідомляє MarketWatch, передає Економічна правда

Відзначається, що компанія Soros Fund Management ще на початку місяця вклала кошти в золото та акції золотодобувних компаній, а також поставив на падіння фондового ринку. А протягом п'ятничних торгів після оголошення результатів референдуму, ф'ючерси на золото GCQ6 піднялися на найвищий рівень останніх двох років - $1,363, і залишаються високими незважаючи на подальше незначне падіння.

Відео дня

Також Сорос в першому кварталі придбав 19 млн акцій золотодобувної компанії Barrick Gold Corp і більшу частку в сріблодобувній компанії Sliver Wheaton Corp.

Крім Сороса, ситуацією з підвищенням цін на золото скористалися також керівник Duquesne Capital, колишній соратник Сороса Стенлі Дракенміллер, і Пол Сінгер, глава хедж-фонду Elliott Management, які також купували золото.

Раніше американський мільярдер Джордж Сорос дав коментар, в якому пророкував справжній апокаліпсис Британії в разі її виходу з Єврозони.

23 червня відбувся референдум, на якому британці вирішували, чи залишатися їх країні в складі ЄС. За підсумками підрахунку голосів, оприлюднених в п'ятницю вранці, 52% тих, хто взяв участь у референдумі проголосували за вихід Великобританії з Євросоюзу (Brexit), 48% виступили за членство в ЄС.

Показати ще новини
Радіо NV
X