Міклош дав прогноз для української економіки на цей рік

11 травня 2016, 11:17
Засновник групи стратегічних радників по підтримці реформ в Україні, екс-міністр фінансів Словаччини Іван Міклош прогнозує зростання української економії на рівні 1-2% в цьому році, передає Інтерфакс-Україна

"В цьому році буде 1-2% зростання, але це просто рік відновлення. Так як ви піднімаєтеся з найнижчого рівня, у вас ще є шанс для дуже великого економічного зростання. За пару років можна показати до 6% зростання. Далі можна досягти 4-5% зростання", – заявив Міклош.

Відео дня

За його словами, війна на сході країни впливає на економічну ситуацію, бо Україна втратила 20% виробничих потужностей. Ще одними з причин рецесії стали анексія Росією Криму і торговельна війна.

"Російська агресія значно впливає на економічну рецесію, але не на реформи. Навіть навпаки – це стимул робити реформи швидше і більш радикально", – зазначив колишній словацький міністр.

Групу, яку він очолює разом з екс-віце-прем'єр-міністром Польщі Лешеком Бальцеровичем, зосередитися на стратегічних питаннях.

"Це буде не група при уряді і АП, вона буде спільною для всієї влади. У нас буде голова, заступник та 10 членів групи. Серед них будуть і словацькі і польські, і українські радники. Я буду тут (в Україні) майже постійно, Лешек – менше", – пояснив Міклош.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів у квітні створив групу міжнародних експертів, на чолі з екс-міністром фінансів Словаччини Іваном Міклошем, до її складу увійшов й екс-віце-прем'єр-міністр Польщі Лешек Бальцерович.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X