Метінвест скорочує на 20% робочий день і зарплати частини співробітників

17 листопада 2015, 19:12
Найбільша українська приватна гірничо-металургійна група компаній Метінвест прийняла рішення про скорочення часу робочого дня на 20% із пропорційним зниженням заробітних плат для адміністративного персоналу

Даних захід прийнятий з метою скорочення витрат компанії, його дія триватиме два місяці, передає Інтерфакс-Україна із посиланням на коментар групи Метінвест.

Як сказано в повідомленні, останнім часом з низки об'єктивних ринкових і логістичних причин обсяг виробництва на двох містоутворюючих підприємствах Маріуполя - ММК ім. Ілліча та Азовсталі - скоротився майже у два рази.

Відео дня

Антикризовий план Метінвесту передбачає тимчасовий перехід адміністративного персоналу на скорочений робочий день в умовах неповного завантаження потужностей.

Повідомляється також, що працівники, зайняті на виробництві, продовжують працювати у звичайному режимі.

"Антикризова програма сфокусована на скороченні витрат. Для цього ми максимально активізуємо внутрішні резерви і відмовляємося від витрат, не пов'язаних із виробництвом. Такі заходи дозволять скоротити витрати і скерувати економію коштів на підтримку виробництва і трудових колективів", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що торги на Українській біржі 16 листопада завершилися обвалом для підприємств групи Метінвест.


Метінвест є вертикально інтегрованою гірничодобувною групою компаній. Група складається з видобувних і металургійних підприємств, що розташовані в Україні, Європі і США і має мережу продажів з охопленням усіх ключових світових ринків.

Основними акціонерами компанії Metinvest B. V. (Нідерланди, материнської компанії групи Метінвест) є група СКМ (71,24%) і Смарт-холдинг (23,76%), які спільно керують компанією. ТОВ Метінвест Холдинг - керуюча компанія групи Метінвест.

Показати ще новини
Радіо НВ
X