МЕРТ пропонує призначити главою Укрзалізниці екс-главу польської залізничної компанії

12 квітня 2016, 16:24
Найкращим кандидатом на пост глави Укразалізниці на думку Міністерства економічного розвитку і торгівлі є екс-глава польської PKP Cargo Войцех Балчун, заявив глава міністерства Айварас Абромавічус

Міністр зазначив, що Балчун молодий, але супер-успішний керівник ряду найбільших польських підприємств, передає агентство Інтерфакс-Україна. "Він добре показав себе на посаді керівника найбільшого польського банку PKO Bank Polski, а потім досягнув кар'єрних висот, очолюючи польські залізниці, – PKP Cargo", - зазначив він.

Відео дня

Абромавічус також додав, що Балчун провів масштабну реорганізацію системи управління і зробив з компанії зі збитками в 100 млн злотих, бізнес, який приніс 500 млн злотих прибутку. Вона, за словами міністра, практично стала конкурентом Deutsche Bahn і вийшла на IPO.

"Крім того, успішний чоловік успішний у всьому, ця людина є польським В'ячеславом Вакарчуком і лідером успішного рок-бенду", - сказав Абромавічус.

Зараз Балчун очолює наглядову раду польських авіаліній LOT.

Глава МЕРТ нагадав, що в конкурсі брав участь 31 кандидат.

Нагадаємо, раніше Кабмін звільнив з посади в. о. голови Укрзалізниця Олександра Завгороднього. На сьогоднішній день обов'язки голови правління компанії виконує член правління Євген Кравцов.

Показати ще новини
Радіо НВ
X