МЕРТ опублікував список російських товарів, якими поповнили ембарго

21 січня 2016, 12:11
Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) оприлюднило список товарів, які 20 січня Кабінет міністрів україни додав до переліку заборонених для поставки з Російської Федерації

"Відповідна постанова набуде чинності через 10 днів з дня його опублікування. Зазначені обмеження імпорту товарів з РФ будуть діяти до 5 серпня 2016 року або до скасування Російською Федерацією вищевказаної заборони щодо товарів з України", - йдеться в повідомленні відомства.

Відео дня

Зокрема, список доповнили такі товари:

цибуля ріпчаста, чай зелений неферментований в упаковках до 3 кг, готова або консервована риба; ікра осетрових (чорна ікра) та ікра інших риб, білий шоколад, драже та аналогічні їм солодощі у вигляді драже, кондитерські вироби у вигляді гумки або желе, включаючи фруктову пасту (мармелад) у вигляді кондитерських виробів з цукру, шоколадні цукерки, які містять алкоголь, готові продукти харчування, одержані шляхом здуття або смаження зерна (наприклад, кукурудзяні пластівці); зернові культури (крім кукурудзи) у вигляді зерна або пластівців, гранул чи оброблені іншим способом (за винятком борошна, крупки, круп), попередньо проварені або приготовлені іншим способом, хрусткі хлібці, печиво солодке сухе, повністю або частково покрите шоколадом чи іншими виробами, з вмістом какао, печиво сухе з начинкою у вигляді сандвічів, соєвий соус, кетчуп та інші томатні соуси.

Крім того, прес-служба МЕРТ з посиланням на торгового представника України Наталію Микольську повідомила, що міністерство за дорученням Кабміну почало підготовку до оскарження дій РФ шляхом використання механізму розгляду суперечок Світової організації торгівлі (СОТ).

Нагадаємо, 20 січня прем'єр-міністр Арсеній Яценюк повідомив, що уряд України прийме рішення про розширення введеного з 10 січня 2016 року ембарго на постачання в країну низки російських товарів ще більш ніж 70 товарними позиціями.

1 січня набуло чинності російське продовольче ембарго у відношенні України. У відповідь на російське ембарго з 10 січня в Україні почала діяти заборона на ввезення групи товарів з РФ.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо NV
X