Меркель заявила про неможливість списання грецьких боргів

17 серпня 2015, 02:33
177
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Меркель вважає, що Греції можна допомогти інакше

Канцлер ФРН Ангела Меркель заявила про те, що вважає неможливим списання грецьких боргів


Полегшити грецький борговий тягар Меркель пропонує за рахунок зниження процентних ставок за кридатам, введення відстрочки щодо їх виплати, але ніяк не шляхом списання самих боргів.

"Ми не можемо списати борги. Однак у тому, що стосується відсоткових ставок та строків погашення кредитів, тут ще є простір для дій, ми дали відстрочку, продовжили терміни виплат", - сказала Меркель.

Ангела Меркель також зазначила, що Міжнародний валютний фонд (МВФ), незважаючи на свої заяви, візьме участь у новій кредитній програмі для Греції, - передає Ліга.

"Я не сумніваюся, що те, що сказала фрау Лагард, стане реальністю", - заявила Меркель, коментуючи слова глави МВФ про бажання допомогти Греції.

Раніше, після 6-годинних переговорів країни єврозони схвалили надання Афінам третього пакету фінансової допомоги в розмірі 85 мільярдів євро.

Раніше директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард заявила, що в організації схвалюють нову угоду Греції з кредиторами, однак виступає за часткову реструктуризацію боргу країни.

Нагадаємо, Єврогрупа дала зелене світло запуску третьої програми допомоги для потерпає від неймовірного держборгу і дефіциту бюджету Греції.

Раніше, переговори між грецьким урядом і європейськими кредиторами з надання пакету фінансової допомоги в обмін на проведення жорстких реформ тривали з кінця липня в Афінах.

Головне

Країни

Сьогодні, 02:38

article_img
3 березня відбудуться дострокові вибори мера Гданська
Країни

Сьогодні, 09:50

article_img
Forbes: Брати Ротенберги залишилися без приватних літаків через санкції США
Економіка

Сьогодні, 13:50

article_img
Нав'язане рекламою. Україна відмовилася від більшості радянських ГОСТів