Медведєв доручив продовжити продембарго до кінця 2017 року

27 травня 2016, 14:22
Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що доручив підготувати пропозиції щодо продовження продовольчого ембарго до кінця 2017 року

За словами Медведєва, він зробив це у відповідь на прохання російських агровиробників продовжити продовольче "ембарго на аграрні товари і сільгосптовари із країн, які запровадили санкції проти РФ або згодом до них приєдналися", передає Интерфакс.

Відео дня

"Хочу сказати, що я доручив підготувати пропозиції щодо продовження відповідних заходів не на рік, а до кінця 2017 року", - заявив російський прем'єр.

Медведєв також зазначив, що буде підготоване звернення до президента і постанова уряду, що формує необхідні рішення.

Раніше лідери країн Великої сімки (G7) висловилися на підтримку продовження прийнятих проти Росії за її агресію щодо України санкцій. Про це йдеться у підсумковій декларації саміту G7 в Японії, опублікованій на сайті міністерства закордонних справ країни.

Після цього прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що, на думку Кремля, такі рішення не можуть мати позитивний ефект для глобальної економіки і для глобальних справ у цілому.


Продовольче ембарго діє в РФ з 7 серпня 2014 року щодо продукції із США, Євросоюзу, Австралії, Норвегії та Канади. Це була відповідь Росії на санкції Заходу за анексію Криму.

У 2015 році воно було продовжено по 5 серпня 2016 року. З 13 серпня 2015 року у список цих країн включені приєдналися до антиросійським санкцій Албанія, Чорногорія, Ісландія, Ліхтенштейн, з першого січня 2016 року - Україна.

Показати ще новини
Радіо НВ
X