McKinsey&Company розроблятиме стратегію розвитку Приватбанку

18 липня 2017, 18:53
Наглядова рада Приватбанку обрала McKinsey&Company для розробки cтратегії банку

18 липня 2017 року компанія McKinsey&Company (Україна) стала переможцем конкурсу, про це повідомили на сайті фінустанови.

У грудні 2016 року, після націоналізації Приватбанку, частка держави в банківському секторі збільшилася до 55%, що створило необхідність розробки плану реструктуризації бізнесу для Привату з урахуванням інших державних банків на ринку.

Відео дня

Для розробки вищезазначеної стратегії провели незалежний конкурс з відбору міжнародно визнаної фірми. "На підставі особливостей пропозицій, що надійшли від більше ніж десятка провідних світових компаній та інших учасників, Наглядова рада обрала компанію McKinsey&Company (Україна) переможцем цього конкурсу", - сказано у повідомленні.

Завданням останньої буде розробка ринкової стратегії оптимізації операцій Приватбанку, яка б одночасно забезпечувала максимальну цінність для акціонера та фінансову стабільність. Також експерти McKinsey мають забезпечити діагностики банку та оцінку його здатності відновити стійку бізнес-модель та сгенерувати стратегічні варіанти її подальшого розвитку.

"Слава міжнародно-визнаних [компаній та світових лідерів] – це роками накопичений досвід", - так відреагувала на завершення конкурсу та перемогу McKinsey&Company корпоративний секретар Приватбанку Вікторія Страхова на своїй сторінці у Facebook.

Показати ще новини
Радіо НВ
X