Майбутнє для світу праці. Гібридний робочий простір не буде справедливим, якщо його таким не зроблять керівники — The Economist

30 січня, 08:11
НВ Преміум
За наявності вибору жінки, представники меншин і батьки з маленькими дітьми проводитимуть в офісі менше часу (Фото:Peggy_Marco / pixabay.com)

За наявності вибору жінки, представники меншин і батьки з маленькими дітьми проводитимуть в офісі менше часу (Фото:Peggy_Marco / pixabay.com)

Заступниця відповідального редактора The Economist Саша Наута розповідає про наслідки масової віддаленої роботи та небезпеку посилити нерівність працівників у випадку поєднання офісної роботи з роботою вдома.

Цей матеріал опубліковано у спецвипуску журналу НВ Світ попереду 2022 за ексклюзивною ліцензією The Economist.

Підвищена продуктивність, щасливіші та здоровіші працівники та зменшення викидів [вуглецю] — ось лише деякі з переваг великого експерименту з роботою вдома. Ще один очікуваний плюс — більше справедливості на робочому місці. Ті, хто опікується інклюзивністю та різноманіттям кадрового складу, сподівалися, що пандемія стане «великим зрівнювачем», оскільки працівники застрягли вдома і з’являлися під час відеодзвінків у випадково розташованих прямокутниках однакового розміру, не маючи при цьому можливості підлещуватися до босів в офісі. Це, нарешті, мало зняти тавро з дистанційної роботи та дати усім працівникам рівні шанси на досягнення успіху.

Відео дня

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X