МАУ звинуватило міністра інфраструктури у корупційній лояльності до лоукосту Ryanair

8 червня 2017, 14:41
Найбільший авіаперевізник країни Міжнародні авіалінії України (МАУ) звинувачує міністра інфраструктури Володимира Омеляна в наданні незаконних преференцій ірландському лоукост-перевізнику Ryanair

Про це йдеться в офіційній заяві МАУ у відповідь на звинувачення Омеляном компанії у монополізмі, передає інформагентство Інтерфакс-Україна.

"Авіакомпанія МАУ виступає проти лобізму і створення міністром В.Омеляном привілейованих умов для одного суб'єкта бізнесу, лоукост-перевізника. З повідомлень ЗМІ відомо, що міністр у березні 2017 таємно підписав меморандум з Ryanair, в якому всупереч закону цієї компанії надаються особливі преференції, недоступні для інших перевізників. МАУ вважає ці дії міністра незаконними, що мають ознаки корупції і зловживання службовим становищем в особистих інтересах та інтересах третіх осіб", - йдеться у заяві.

Відео дня

В МАУ зазначають, що не проти приходу будь-якої компанії в Україну і ніколи цьому не перешкоджали. В компанії також наполягають на тому, що на українському авіаційному ринку на сьогодні не існує монополії однієї компанії, а, навпаки, є жорстка конкурентна боротьба. Крім того, в МАУ переконані, що на сьогодні Україна перебуває у двадцятці країн з найнижчими цінами на авіаквитки серед 80 досліджених країн.

Одним із кінцевих бенефіціарів компанії МАУ є Ігор Коломойський.

Раніше Омелян заявив, що спекуляції щодо приходу авіаперевізника Ryanair є спробами одного національного авіаперевізника зберегти монопольне становище на ринку, заробляючи надприбутки на громадянах.

Також, за інформацією міністра, Ryanair буде здійснювати польоти до терміналів F або B Борисполя.

Показати ще новини
Радіо NV
X