Маркарова назвала пріоритетні завдання на посаді в.о. міністра фінансів

8 червня 2018, 14:22

Серед ключових пріоритетів на посаді в. о. міністра фінансів України Оксана Маркарова назвала повернення до середньострокового бюджетного планування, досягнення макроекономічної стабільності, зниження фіскальних ризиків, а також підтримку економічного розвитку країни.

Про це вона розповіла в ефірі 112 каналу.

"Планую повернутися до повноцінного впровадження середньострокового бюджетування, тобто бюджетування на три роки. Сподіваюся, ми знайдемо підтримку в парламенті та зможемо його впровадити. Другий пріоритет - макроекономічна стабільність і скорочення фіскальних ризиків", - заявила Маркарова.

Відео дня

За її словами, йдеться про поступове скорочення дефіциту бюджету, а також поглиблення співпраці з міжнародними партнерами - Міжнародним валютним фондом і Світовим банком - для того, щоб якомога швидше зробити реформи в Україні.

Третім ключовим пріоритетом Маркарова назвала підтримку економічного розвитку.

"Це і реформа адміністрування податків і митниці, яку слід прискорювати, і створення нового органу фінансових розслідувань та в цілому - зниження тиску на сумлінний бізнес", - зазначила вона.

Крім того, вже цього року планується завершення реформи держбанків і запровадження в них корпоративного управління і залучення інвесторів, а також зміна підходів до публічних інвестицій і спільної роботи з міжнародними партнерами за інфраструктурними інвестиційними проектами, розповіла Маркарова.

Як відомо, у четвер 7 червня Верховна Рада схвалила звільнення Олександра Данилюка з посади міністра фінансів за поданням прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Слідом за цим заступники міністра фінансів Юрій Буца та Сергій Марченко подали у відставку.Того ж дня Кабмін призначив Маркарову новою в.о. міністра фінансів України.

Показати ще новини
Радіо NV
X