Слідом за Кіпром. Мальта змінює правила видачі громадянства за інвестиції

24 листопада 2020, 12:11

Претенденти на отримання громадянства Мальти зможуть претендувати на отримання «золотих паспортів» через мінімум рік після отримання статусу резидента.

Мальта змінює умови видачі «золотих паспортів» іноземцям за програмою видачі громадянства в обмін на інвестиції. Про це йдеться в повідомленні на сайті уряду країни.

Відео дня

За новими правилами, претенденти на громадянство Мальти зможуть подати заявку на його отримання тільки через 1-3 роки з моменту отримання статусу резидента. Цей термін буде залежати від розміру інвестицій.

Також повідомляється, що претендентів на отримання громадянства Мальти будуть піддавати «ретельної юридичної перевірки». Також повідомляється, що протягом п'яти років після отримання громадянства Мальта проводитиме «постійний моніторинг» щодо нових громадян.

Також країна продовжить публікувати імена іноземців, які отримали «золоті паспорти».

Нагадаємо, що в жовтні цього року Єврокомісія розпочала процедуру про порушення законодавства ЄС щодо Кіпру та Мальти через програм надання громадянства в обмін на інвестиції.

З 1 листопада цього року Кіпр призупинив програму видачі громадянства в обмін на інвестиції після розслідування журналістів Al Jazeera, які випустили репортаж про те, що через неофіційні канали кіпрський паспорт може отримати навіть людина з кримінальною історією.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X