Мала приватизація принесла до бюджетів 1 млрд грн

3 травня 2019, 13:39

За 9 місяців було проведено 808 аукціонів малої приватизації

З моменту старту малої приватизації в липні 2018 року в системі Prozorro.Продажі до бюджетів усіх рівнів надійшов 1 млрд грн. Про це у Facebook написав міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко.

Відео дня

Усього за цей час в було проведено 808 аукціонів, на яких продано 552 об’єкти державної власності.

"Зокрема, продаж об’єктів нерухомого майна приніс 826 мільйонів гривень, майнових комплексів - 103 мільйони, корпоративних прав – 101 мільйон, а ще транспортного обладнання на 29,5 мільйонів, промислової техніки на 10 мільйонів та багато іншого", - повідомив Саєнко.

- Найдорожчим успішно проданим лотом став пакет акцій Тернопільського радіозаводу Оріон за 57 млн грн;

- Найдорожчим виставленим лотом (50 млн грн) – приміщення у Львові на площі Ринок загальною площею 481 кв. м;

- найбільше зростання ціни – на 80000% - зафіксоване при продажу господарського приміщення загальною площею 65 кв. м у Хмельницькій області.

"На жаль велика приватизація до цього часу все ще заблокована судом. Це свідчить, що прозорий процес, який був розпочатий Урядом, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Фондом державного майна України спільно з нашими міжнародними партнерами точно не всіх влаштовує. Безпрецедентний випадок коли Уряд і Фонддержмайна внаслідок судового рішення із забезпечення позову позбавлені можливості розпочати пошук і залучення інвестицій в державний сектор", - додав Саєнко.

Раніше повідомлялося, що Кабмін вчергове продовжив термін приватизації Центренерго.

Показати ще новини
Радіо НВ
X