Майно Укроборонпрому в окупованому Криму хочуть продати на зарплати

22 серпня 2016, 09:43
Заборгованість із заробітної плати співробітникам ліквідованого Конструкторського бюро радіозв'язку можуть виплатити із грошей, які отримають із продажу майна підприємства

Як пишуть Крим.Реалії, про це заявив так званий тимчасово виконувач обов'язків губернатора Севастополя Дмитро Овсянников.

"Зверніть увагу на те, скільком працівникам потрібно виплатити зарплати. Якщо люди через суд підтвердили, що грошові кошти їм видані не були – потрібно це зробити. Майно підприємства націоналізоване і може стати джерелом виплат. Рішення проблеми необхідно шукати спільно з міською прокуратурою", – цитують Овсянникова на сайті окупаційного уряду міста.

Відео дня

У 2015 підприємство "націоналізували". Відповідальним за виплату заборгованості по зарплаті був призначений ГУП Центр ефективного використання власності міста.

Нагадаємо, 2 травня Постійна палата третейського суду (ППТС) в Гаазі початку два розгляди за скаргами українських компаній ПАТ Укрнафта і Stabil щодо активів в анексованому Росією Криму.

11 січня стало відомо, що Укрнафта звернулася в міжнародний арбітражний суд у Гаазі з позовом проти РФ про захист своїх інвестицій.

Також з позовами до РФ в арбітраж звернулися компанії Кіровоград-Нафта, Крим-Петрол, Пирсан, Трейд-Траст, Елефтерія, ВКФ Сатек, Рустел, Рубенор, Stemv Group, Novel-Estate, Stabil.

Всі вони посилаються на регламент UNCITRAL (United Nations Commission on International Trade Law, Комісія ООН з права міжнародної торгівлі) й угоду між урядами РФ і України від 27 листопада 1998 року про захист інвестицій.

Показати ще новини
Радіо NV
X