Львів вирішив відмовитися від поліетиленових пакетів

9 листопада 2018, 17:02

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив обмеження використання поліетилену у торгових точках міста.

Таке рішення комітет прийняв на засіданні у п’ятницю, 9 листопада, пише видання Zaxid.net.

Так, власникам супермаркетів та магазинів рекомендуватимуть пропонувати покупцям альтернативу використання одноразових пакетів – паперові пакети, багаторазові торбини тощо. Також торгові мережі мають розробити програму лояльності до споживачів щодо заохочення використання багаторазових пакетів.

Відео дня

За словами заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка, це рішення передбачає поетапний перехід від поліетилену до більш екологічного пакування. Першим кроком буде добровільна, лояльна система пропонування різних видів пакувань у супермаркетах.

Згодом міська рада запропонує альтернативу використання не лише поліетиленових пакетів, але й інших шкідливих пакувань, наприклад, пінопласту.

В міськраді вважають, що це стане поштовхом різним громадським організаціям, які працюють у Львові. Москаленко зазначає, що місто зможе запускати цілі виробництва таких речей.

Він додав, що частина міських супермаркетів уже готова перейти від одноразових поліетиленових пакетів на більш екологічні. Після супермаркетів перехід від поліетилену пошириться на малі магазини та ринки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X