Львів і Херсон поєднають магістраллю

6 вересня 2016, 19:10
Міністерство інфраструктури планує в 2017 році приступити до будівництва магістралі, яка з'єднає Львів і Херсон

Як пише УНІАН, про це повідомив глава міністерства Володимир Омелян в ефірі 5 каналу, зробити це у відомстві готові в разі виділення необхідних коштів на будівництво і ремонт доріг.

Відео дня

"Цього року на ремонт доріг ми маємо 19 млрд грн, нам вистачило за ці гроші відремонтувати близько 1-2 тис. км і зробити ямковий ремонт 60% мережі по всій країні. Якщо нам вдасться отримати подвоєну суму, ту, що обіцяє прем'єр-міністр, ми зможемо почати системне будівництво доріг. зокрема, в цьому році ми повинні провести тендерні процедури і в наступному році приступити до будівництва великої європейської магістралі, яка з'єднає Львів і Херсон ", - повідомив Омелян.

За його словами, ця дорога є вкрай необхідною після введення Росією з 1 липня додаткових обмежувальних заходів щодо транзиту української продукції по російській території.

"Думаю, цей проект буде успішним, і ми знайдемо хороших підрядників, так як важливо знайти не тільки кошти, а й компанію, яка збудує якісну дорогу і в термін", - підкреслив міністр.

Показати ще новини
Радіо НВ
X