Ложкін назвав сфери, пріоритетні для інвестування в Україні

29 серпня 2016, 17:22
Новопризначений керівник Національної інвестиційної ради Борис Ложкін назвав на засіданні Національної ради реформ пріоритетні сфери для інвестування в Україні

"Пріоритетні сфери для інвестування в Україні, які створюють найбільше робочих місць, по-перше, - це енергетика, газовидобування, газотранспортна система, агропромисловий комплекс, Укрзалізниця, інфраструктура автошляхів", - передає слова Ложкіна Укрінформ.

Відео дня

Він також зазначив, що сфери для інвестування, де Україна має конкурентні переваги, - це військово-промисловий комплекс, аерокосмічна галузь, IT та високі технології, хімічна та фармацевтична галузь та туризм.

За словами Ложкіна, Україна потребує близько 120-200 млрд доларів іноземних інвестицій до 2030 року. Водночас протягом років незалежності загальний обсяг прямих інвестицій в Україну склав 43,4 млрд дол. США.

"Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій в Україну склав 43,4 млрд дол. США протягом років незалежності. 23% прямих іноземних інвестицій в Україну надійшло з Кіпру", - розповів він.

Ложкін додав, що найбільший обсяг прямих іноземних інвестицій надійшов в Україну з 2005 по 2013 роки.

Раніше повідомлялося, що, за словами Ложкіна, Україні необхідно прискорити темпи економічного зростання, вивести їх на рівень мінімум 6% в рік і підтримувати такий темп протягом десятка років.

Крім того, Ложкін пообіцяв зробити Україну "Меккою іноземних інвестицій".

Нагадаємо, що 29 серпня голова Адміністрації президента Борис Ложкін був призначений керівником Інвестиційної ради при главі держави.

Показати ще новини
Радіо NV
X