Литва зацікавилася запуском потягу Київ-Рига

1 грудня 2017, 16:34
Литовська залізнична компанія Lietuvos gelezinkeliai (Литовських залізниць) підтвердила зацікавленість в реалізації проекту прямого залізничного пасажирського сполучення між Україною та країнами Балтії (Київ-Мінськ-Вільнюс-Рига)

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Укрзалізниці.

"Під час зустрічі в Києві керівники компаній обговорили перспективні напрямки співпраці. Зокрема, сторони обговорили перспективи розвитку проекту" Вікінг ", тарифну політику щодо перевезення контейнерів, використання вагонів інвентарного парку", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Крім того, на зустрічі були визначені перспективні проекти для спільної реалізації, що стосуються відновлення прямого пасажирського сполучення з країнами Балтії та модернізації тепловозів Укрзалізниці.

Відзначається, що за 10 місяців 2017 року обсяги перевезень вантажів між Україною та Литвою виросли на 95,7 тис. тонн і склали понад 1 млн тонн. Зокрема, імпорт в Україну зріс на 137,4 тис. тонн - до 813,6 тис. тонн вантажів.

Учасники зустрічі відзначили, що перевезення поїздом комбінованого транспорту "Вікінг" виросли за 10 місяців цього року до аналогічного періоду минулого року на 97% і склали 6658 TEU (умовних одиниць).

За словами глави Укрзалізниці, на зустрічі також обговорювалася можливість участі Вільнюського локомотиво-ремонтного депо в конкурсних торгах по послугах по комплексній модернізації двох тепловозів серії 2М62.

Відзначимо, що вступом в силу безвізового режиму з країнами Євросоюзу в червні перевізник запустив кілька маршрутів до Польщі. Так, з Укрзалізницею можна доїхати до Варшави, Перемишль, Холм, Краків та ін. Однак більшість з них виїжджає зі Львова та Києва. Крім того, Австрійська залізниця внесла в систему бронювання новий безпересадочний поїзд сполученням Київ-Львів-Будапешт-Відень.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X