Литва виділила гроші для збільшення кількості польотів з Києва

15 вересня 2016, 15:31
Литва запропонувала збільшити частоту польотів на лінії Київ (аеропорт Бориспіль) – Вільнюс. Для цього виділена державна підтримка

Про це повідомили в держкомпанії Литовські аеропорти, передає ЦТС.

Відзначається, що виділене фінансування буде спрямовано на залучення нових авіарейсів з різних країн. І хоча для України запиту на новий напрямок немає, проте пропонується збільшити частоту польотів на лінії Київ - Вільнюс.

Відео дня

Останній день, коли приймаються заявки від авіаперевізників для участі в програмі держпідтримки, – 23 жовтня.

"Хоча список бажаних напрямків, на яких очікується збільшення частоти польотів, містить лише 18 пунктів (одним з яких є Бориспіль), авіакомпанії можуть пропонувати і свої варіанти напрямків, де потрібно більше рейсів. Причому не тільки в/з Вільнюса, але і в/з Каунаса і Паланги", – повідомили в тендерному листі компанії.

Згідно вимогам, продаж квитків повинен початися не пізніше 6 листопада поточного року, дата відкриття додаткового рейсу - не пізніше 31 травня 2017 року, а він повинен діяти як мінімум три місяці після цього.

Для отримання держпідтримки діють ті ж умови, що і для додаткових рейсів на існуючих напрямках. Крім того, польотна програма нового маршруту повинна становити мінімум дві частоти в тиждень.

В умовах конкурсу також зазначили, що максимальний розмір фінансової підтримки авіаперевізника від литовської держави становить €200 тис. протягом трьох років.

Показати ще новини
Радіо NV
X