Літаки Бєлавіа літатимуть в Україну частіше

29 березня 2016, 10:54
Білоруський авіаперевізник відкриває п'яту щоденну частоту за маршрутом Мінськ-Київ-Мінськ і три нових частоти в тиждень зі столиці Білорусі в Одесу

Як повідомляє Центр транспортних стратегій, таким чином із Києва та Одеси можна буде подорожувати в 47 пунктів Європи та країн СНД через Національний аеропорт Мінськ

Відео дня

Раніше літаки Бєлавіа за маршрутом Мінськ-Київ-Мінськ літали двічі в день в аеропорт Бориспіль і двічі в Міжнародний аеропорт Київ (Жуляни). З 25 квітня по 29 жовтня 2016 року виконуватися третя частота в Міжнародний аеропорт Київ (Жуляни). Таким чином, до Києва буде виконуватися 5 рейсів щодня, і пасажири зможуть вибрати більш зручний час і аеропорт для подорожі до Києва.

Додатковий рейс буде щоденним з вильотом з Мінська о 14.15, з Києва (Жуляни) - о 17.15 за місцевим часом. Час в дорозі - 1 година.

"Введення додаткових частот, в першу чергу, пов'язано з сезонністю. Так, з 27 березня набула чинності літній розклад, що означає початок високого сезону і підвищення попиту з боку відпочиваючих", - поділився генеральний директор ВАТ Авіакомпанія Бєлавіа Анатолій Гусаров.

З 17 червня 2016 року ВАТ Авіакомпанія Бєлавіа вводить додатковий рейс за маршрутом Мінськ-Одеса-Мінськ.

Виконання додаткового рейсу заплановано три рази в тиждень на літаках Boeing 737-300 в двокласній компоновці. Таким чином, Белавіа буде летіти до Одеси 10 раз в тиждень. Додаткові рейси будуть вилітати з Мінська по понеділках, середах і п'ятницях о 00.20, а прилітати до Одеси о 01.40. Зворотні рейси будуть відправлятися з Одеси о 03.30, а прибуватиме до Мінська в 04.55.

Показати ще новини
Радіо NV
X