Літак Мрія залишається українським – Антонов

2 вересня 2016, 13:25
Співпраця з КНР за програмою важкого транспортного Ан-225 Мрія виключає передачу прав інтелектуальної власності китайській стороні

Про це повідомили в прес-службі держпідприємства.

"Угода, підписана Антонов з китайської Aerospace Industry Corporation of China (AICC) про співпрацю за програмою Ан-225, є своєрідною "дорожньою картою", яка підтверджує взаємну зацікавленість сторін у взаємодії з метою подальшого розвитку програми Ан-225", – пояснили в Антонові.

Відео дня

У компанії розповіли, що мова йде про підготовку пропозицій по розробці договору, за яким на потужностях Антонов буде виконана добудова і модернізація другого екземпляра Ан-225 Мрія.

При цьому уточнюється, що в майбутньому планується підготувати контракт на організацію спільного серійного виробництва модернізованого літака в Китаї за ліцензією Антонов. У ньому буде задіяний не тільки Антонов, але й інші авіаційні підприємства України.

"Права власника сертифіката типу повітряного судна Ан-225 Мрія, в тому числі права інтелектуальної власності на Ан-225, якими володіє Антонов, не будуть передаватися китайській стороні", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що 31 серпня стало відомо, що підприємство Антонов і китайська компанія Aerospace Industry Corporation of China (AICC) підписали угоду про співпрацю за програмою Ан-225.

Показати ще новини
Радіо НВ
X