Липецька Roshen виграла у російських податківців суперечку на 140 мільйонів

8 вересня 2016, 09:13
Арбітражний суд Липецької області (Росія) не задовольнив клопотання Міжрайонної інспекції податкової служби і про скасування забезпечувальних заходів за двома справами липецької фабрики  Roshen

Про це повідомив адвокат АТ Олександр Гур'єв, передає Інтерфакс.

Російські податківці безуспішно намагаються стягнути з підприємства понад 140 млн рублів штрафів, нарахованих за підсумками перевірок 2012-2013 років.

Відео дня

"За ініціативою податкового органу ми зустрічаємося в суді тільки у справі, що стосується перевірки за 2012 рік, одинадцятий раз. І це лише по забезпечувальних заходах. А є ще справи по іншим періодам і перевіркам, де питання забезпечення обговорювалося неодноразово. Це явне зловживання податковим органом своїми процесуальними правами", — наголосив Гур'єв.

Крім того, за його словами, викликає здивування намір слідчих органів знову продовжити арешт майна, накладений в квітні 2015 року.

Наразі Арбітражний суд Липецької області розглядає чотири справи щодо перевірок кондитерської фабрики, дві — по ТОВ Рошен. Справу щодо перевірок ТОВ Рошенцентр-Л завершено на користь платника податків.

НВ Бізнес у квітні повідомляв, що Roshen почав виплачувати борги в Росії, незважаючи на судовий розгляд. Згідно з даними федеральної податкової служби Липецької області, компанія заплатила 596 млн рублів (близько $8,8 млн).

Показати ще новини
Радіо НВ
X